Рубрики
События

Карантин у Києві: чому працює громадський транспорт

З сьогоднішнього дня, 17 березня, в Україні посилили карантин через пандемію коронавіруса COVID-19. У Кабміні вирішили прийняти більш жорсткі заходи, щоб припинити поширення хвороби на території країни.

Зокрема, влада ввела локальні обмеження, які торкнулися громадського транспорту. Тепер у трамваях, тролейбусах, автобусах і маршрутках не можуть їздити більше десяти пасажирів за раз, а метрополітен і зовсім повинен припинити свою роботу. Vgorode вирішив перевірити, чи дотримуються ці правила в Києві.


Що кажуть у метро


Як не дивно, метрополітен сьогодні працює. На станції «Виставковий центр» дюдей зовсім мало, натовпу в годину пік не спостерігалося.

А ось на «Майдані Незалежності» можна було зустріти трохи більший потік. Хоча зазвичай у такий час тут їздили приблизно в два рази більше пасажирів. Відзначимо, що в масках ходять від сили 20% осіб.

Працівники підприємства розповіли, що працювати вони планують сьогодні повний день. Так було сказано в офіційному розпорядженні, яке вони отримали. А ось закриється підземка вже завтра.


Що говорять у маршрутках


Наш кореспондент поспілкувався з водієм приміської маршрутки №732, яка курсує від ВДНГ до Вишневого. Маршрутник поки що не отримував «зверху» ніяких вказівок щодо обмеженої кількості осіб. За особистої ініціативи теж так робити не планує.

— Ну, а що, я бабку вижену, якщо вона одинадцятої буде? — іронічно зауважив він.

На питання, що ж буде, якщо начальство змусить стежити за кількістю пасажирів, водій віджартувався. Сказав, що тоді буде сидіти вдома.

Як раніше писав Vgorode, Україна на два тижні закрила свої кордони для іноземців, припинила регулярні авіарейси та автобусні перевезення. А завтра, 18 березня, залізничний транспорт також перестане ходити навіть по внутрішнім рейсам.

Щоб уникнути тисняви в містах закрили ТРЦ, заклади громадського харчування, салони краси, спортивні зали, кінотеатри та інші громадські місця. При цьому повинні працювати супермаркети, аптеки, АЗС і банки.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Дистанційне навчання через карантин: для школярів запускають відеоуроки

Допоможіть знайти: в центрі Києва пропала жінка, у якої проблеми з пам’яттю

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде