Рубрики
События

Не можуть повернутися: на Шрі-Ланці застрягли більше сотні українців

Більше сотні українських туристів не може повернутися на батьківщину зі Шрі-Ланки через закриття кордонів. Як розповіли вони на відео, вони фізично не встигали прилетіти в Україну, а коли зібралися — авіасполучення вже закрили.

Спочатку 105 наших громадян повинні були летіти на регулярному рейсі до ОАЕ, після чого попрямували в Україну. Після змін туроператор Join Up оповістив всіх туристів, що вони все ж таки зможуть повернутися. Але коли люди прибули в аеропорт Коломбо, садити в літак їх так ніхто і не збирався — Київ не підтвердив дозвіл на політ.

[embedded content]

Серед туристів можна помітити багато людей похилого віку і дітей. Всі вони застрягли в аеропорту, оскільки грошей, щоб і далі залишатися на острові, просто немає. У дипустановах на їх дзвінки не відповідають, так що люди спробували звернутися до президента України Володимиру Зеленському з допомогою відео.

[embedded content]

Як раніше писав Vgorode, з сьогоднішнього дня, 17 березня, Україна закрила свої кордони для міжнародних авіасполучень, поїздів і автобусних перевезень. Уряд повідомив про це за три дні, тому в цей період українці могли безперешкодно повернутися додому.

Що ж стосується тих, хто не встиг, — їх теж пропустять. Але додому вони зможуть потрапити лише на чартерному рейсі, який повинні організувати місцеві дипустанови України.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде