Рубрики
События

Понад 300 тисяч: скільки квитків на поїзди повернули з-за карантину

У період з 11 по 15 березня українці повернули 303 тисячі залізничних квитків на загальну суму майже 86,6 мільйонів гривень, передає прес-служба «Укрзалізниці».

У компанії додали, що зараз спостерігається значне падіння продажу квитків на тлі збільшення випадків повернення проїзних документів, у тому числі і на неотмененные рейси.

Кожен може повернути квиток і витрачені на нього кошти.


Як повернути квиток


Як раніше розповідав Vgorode, для того, щоб повернути квиток, потрібно звернутися в будь-яку залізничну касу. Якщо квиток куплений через інтернет, повернути його можна в онлайн-сервісі — в цьому випадку кошти нараховуються протягом 30 днів.

В «Укрзалізниці» зазначили, що всі залізничні каси намагаються забезпечувати необхідною кількістю готівки, і попросили пасажирів ставитися до ситуації з терпінням і розумінням.

На поїзди, яким буде обмежений маршрут, повну вартість квитка можна повернути в разі, якщо була скасована зупинка, до якої пасажир мав проїзний документ.

У компанії також акцентували увагу на тому, що всім пасажирам компенсується 100% вартості проїзного документа на всі скасовані потяги через карантин.

Нагадаємо, з завтрашнього дня, 17 березня, Україна закриває пасажирське авіаційне, залізничне і автобусне сполучення. З сьогоднішнього дня, 16 березня, для всіх іноземців кордон України є закритою.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде