Рубрики
События

200% до зарплати: медикам, які працюють з зараженими коронавірусом, пообіцяли надбавку

Медичні працівники, які працюють з пацієнтами, що хворіють на коронавирусной інфекцією, отримають надбавку до 200% до заробітної плати. Про це сьогодні, 16 березня, на брифінгу повідомив голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький.

Так, додаткові виплати в розмірі 200% повинні отримувати медичний персонал та інші працівники, які працюють над ліквідацією китайського коронавіруса.

Нагадаємо, станом на сьогоднішній день, 16 березня, в Україні зареєстровано 5 випадків інфікування коронавірусом. Чоловік, який став першим хворим в країні, вже йде на поправку.

Vgorode розповідав, що через карантин, який триватиме з 12 березня по 3 квітня, будуть закриті дитячі садки, школи та університети, кінотеатри та театри, скасовані або перенесені всі масові та розважальні заходи, а в деяких містах будуть працювати лише продуктові магазини, аптеки та АЗС.

Також за діючих карантинних обмежень Україна тимчасово припинила видавати візи, а у відділеннях Укрпошти будуть малювати спеціальні лінії для того, щоб зберігати відстань між людьми в чергах.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде