Рубрики
События

Коронавірус в Україні: дочка померлої українки працює в київському дитсадку

Дочка померлої від коронавіруса COVID-19 українки працює в київському дитячому садку. Про це повідомляється в листі, направленому від Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень в Ірпінський ГЦПМСП, повідомляє LB.ua.

Виявилося, що жінка на постійній основі працює завгоспом у дитсадку №601, розташованому на Святошино. В період з 8 по 11 березня вона бачилася з хворою матір’ю, після чого повернулася в столицю. 11 березня вона контактувала на роботі з нянею та помічницею вихователя. Вже на наступний день її мати потрапила до лікарні у Житомирській області, і через добу померла.

Всіх трьох жінок, які могли заразитися, залишили вдома на ізоляції. Місцеві служби стежать за їх самопочуттям і повинні в разі чого прийняти необхідні заходи. Одна з жінок, з якими контактувала завгосп, вже зробила експрес-тест на вірус. Поки що результат негативний.

Як раніше писав Vgorode, в Києві знайшли ще одну людину, який контактував з родичами загиблої. Ним виявився 19-річний хлопець, який проживає в гуртожитку медакадемії на Шулявці.

У зв’язку з цим спецслужби в терміновому порядку провели дезінфекцію. А самого студента довелося відправити в Олександрівську лікарню з підозрою на коронавірус. Перший експрес-тест дав негативний результат.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь у курсі: дзвінки у роумінгу на державні гарячі лінії будуть безкоштовними

Карантин в Україні: як будуть працювати Рагси

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде