Рубрики
События

Повернення додому: на кордоні України і Польщі утворилися кілометрові черги

В ніч з 15 на 16 березня на кордоні України і Польщі утворилися величезні черги на пунктах пропуску. Про це повідомляє Telegram-канал «Україна news». Багатокілометрові черги призвели до масового скупчення людей, яке не зменшується і сьогодні. За словами очевидців, в автобусах не виїдеш навіть стоячи, за місце в авто просять 100$.

За даними видання «Країна.юа», ситуація ускладнилася двома факторами. Спочатку в Польщі почали масово закриватися підприємства через карантин у зв’язку з коронавірусом. Працювали там громадяни України почали повертатися додому.

Фото

Фото «Країна.юа»

Потім в ніч з 14 на 15 березня Варшава закрила державний кордон, залишивши для українців можливість проїзду тільки через три пункти: Дорогуськ-Ягодин, Корчова-Краковець та Гребенне-Рава Руська.

— Це просто жесть — люди натовпами приїжджають до кордону на таксі і приватниками (наші бариги в Польщі вже наживаються — везуть до КПП за 150-200 злотих, це 1000-1300 грн, часто не пояснивши, що далі своїм ходом, а піший адже закритий), — розповідає «Країні» Тарас Забігайло зі Львова.

Коллаж

Колаж «Україна news»

Деякі люди намагаються знайти спосіб дістатися додому з допомогою «сили Facebook», пишуть пости в надії, що знайдуть хоч когось, хто їх поберет.

Нагадаємо, вже з 17 березня Україна закриває пасажирське авіаційне, залізничне і автобусне сполучення.

Крім того, в Україні підтвердили вже 5 випадків інфікування коронавірусом. Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде