Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Спалах коронавіруса: Wizz Air припиняє польоти в Україну

Авіакомпанія Wizz Air тимчасово припиняє перельоти за українським маршрутам через заборону уряду на міжнародне авіасполучення. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Обмеження попередньо вводяться на два тижні, з 17 по 31 березня 2020 року, але їх дія може бути продовжена. Обмеження щодо подорожей мають на меті мінімізувати поширення пандемії COVID-19.

В авіакомпанії повідомляють, що компенсує всім вартість квитків. Пасажирів, які бронювали квитки на сайті Wizz Air, проінформують про подальші дії по електронній пошті. А ті пасажири, які бронювали рейс через туристичне агенство, повинні зв’язатися з компанією, в якій вони придбали квитки.


Додаткові рейси МАУ


Тим часом авіакомпанія МАУ виконає п’ять додаткових рейсів з Європи до Києва сьогодні, 16 березня. Про це повідомляється на Facebook-сторінці компанії.

16 березня — останній день перед закриттям міжнародного авіасполучення в Україні. Згідно з роз’ясненням Ради національної безпеки і оборони України, з 17 березня перетнути кордон країни можна буде тільки на особистому автотранспорті.


Які саме додаткові рейси


— Між Києвом і Амстердамом (PS103/104)

— Між Києвом і Лондоном (PS113/114)

— Між Києвом і Парижем (PS129/130)

— Між Києвом і Мадридом (PS945/946)

— Між Києвом і Барселоною (PS 993/994).

Продаж квитків відкрито. Приклади цін на скріншотах нижче.

Як раніше писав Vgorode, вже з 17 березня Україна закриває пасажирське авіаційне, залізничне і автобусне сполучення

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде