Рубрики
События

Карантин в Україні: як будуть працювати Рагси

Через введення карантину, пов’язаного з коронавірусом, в Україні обмежили прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану. Про це повідомили в Міністерстві юстиції України.

При цьому українців зможуть прийняти з питань реєстрації смерті та народження.

— Безпосередній прийом громадян буде здійснюватися виключно з питань державної реєстрації народження, смерті та видачі архівних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, необхідних для підтвердження при похованні, — підкреслили в міністерстві.


Шлюби


Українці, які встигли подати заяви, зможуть одружитися під час карантину. Також буде проводитися процедура розлучення за взаємною згодою подружжя, яке не має дітей.

— Громадянам надана можливість отримати консультацію або подати документи, необхідні для державної реєстрації актів цивільного стану онлайн за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», — повідомили в міністерстві.

Ми вже повідомляли, що в Україні запровадили карантин. Він триватиме до 3 квітня. Карантин передбачає закриття всіх навчальних закладів, кінотеатрів, розважальних зон і навіть контрольно-пропускних пунктів.

Також з 17 березня Україна закриває пасажирське авіаційне, залізничне і автобусне сполучення.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде