Рубрики
События

Закрити кафе і ресторани: що пропонує глава Моз України

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець пропонує обмежити роботу закладів громадського харчування при першому ж погіршення епідемічної ситуації в країні, передає прес-служба МОЗ.

За його словами, досвід зарубіжних країн свідчить про те, що закриття ресторанів, кафе, барів та інших закладів громадського харчування — це дієвий спосіб у протистоянні китайському коронавирусу.

Ілля Ємець вважає, що Україні потрібно діяти на випередження.

— Доцільним було б розглянути можливість обмеження роботи закладів громадського харчування з-за коронавіруса,- прокоментував міністр.

Нагадаємо, що 12 березня у всіх областях України ввели карантин, який триватиме до 3 квітня. Протягом карантину будуть закриті всі навчальні заклади (дитячі садки, школи та університети), кінотеатри, дитячі зони в торгово-розважальних центрах, скасовані масові та розважальні заходи.

З вівторка, 17 березня, Україна закриває пасажирське авіаційне, залізничне і автобусне сполучення. Детальніше можна прочитати тут.

Також з понеділка, 16 березня, державні кордони будуть закриті для іноземних громадян.

Для запобігання поширення коронавирусной інфекції Національний банк України буде відправляти на «2-тижневий карантин» готівкові гроші, які надходять з банків, а потім — піддавати їх термічного шоку.

В НБУ також порекомендували українцям перейти на безготівковий розрахунок, дезінфікувати пластикові карти і після кожного контакту з паперовими купюрами чи монетами обов’язково мити руки.

Міністерство охорони здоров’я України почало розсилати українцям СМС-повідомлення про китайському коронавирусе. У вигляді повідомлень представлені короткі й чіткі інструкції, в яких прописані правила особистої гігієни та основні рекомендації по боротьбі з вірусом.

Тим часом кількість хворих коронавірусом в Україні зросла — зафіксували ще два нових випадки зараження, серед яких один, на жаль,- летальний.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде