Рубрики
События

Такий собі відпочинок: українців в двох готелях Єгипту закрили на карантин

Туристів з України, які відпочивали в Єгипті, на курорті Шарм-ель-Шэйх в готелях «Reef Oasis Beach Resort 5*» і «Sentido Reef Oasis Senses Resort 5*», відправили на карантин, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.


Що кажуть у Міністерстві


Рішення про введення карантину в зазначених вище готелях прийняли через те, що були виявлені люди, у яких є підозра на китайський коронавірус.

Так, якщо лабораторні тести по закінченню карантину не визначать випадків захворювання коронавірусом або підозри на зараження їм, всі відпочиваючі зможуть повернутися в Україну.

Дані ж про кількість залишилися в Єгипті українців не уточнюються.


Що кажуть туристи


За словами «застрягли» в Єгипті українців, карантин ввели через те, що в готелі виявили італійця, хворого коронавірусом.

Туристи скаржаться, що забирають всіх, в тому числі латвійців і білорусів, але тільки не українців.

Відомо, що подальше перебування туристів у готелі, харчування та переліт оплачують туроператори, проте, як кажуть громадяни України, замість меню, що відповідає п’яти зіркам, людям подають сухпайком.

Як повідомив Сергій Наумович, гостей з номерів не випускають, бари і столові не працюють, приносять їжу прямо в номер, а по території готелю ходять медичні працівники у захисних костюмах. Але, незважаючи на діючий карантин, в готель продовжують заселяти прибулих людей.

— Турфірми, туроператори не хочуть втрачати гроші, заспокоюють клієнтів і відправляють на «відпочинок», знаючи, що готель вже на карантині,- написав чоловік.

Фото: Сергій Наумович

Інформацією про події поділився і Валерій Стрілець. Він розповів, що при тому, що на території нібито діє карантин, автобуси постійно забирають і вивозять італійців з готелю, але куди — невідомо.

Він підтвердив, що замість харчування типу «Все включено» туристам подають сухий пайок, але, за його словами, цього досить, щоб вижити. Якщо комусь знадобляться ліки, памперси або дитяче харчування, керівництво готелю відразу все надає без будь-яких проблем.


Що кажуть у JoinUp


Туристичний оператор JoinUp спростовує інформацію про те, що в готелі продовжують заселяти прибулих туристів. У компанії заявили, що з 13 по 16 березня українців на відпочинок не відправляють.

Також в JoinUp додали, що туристи, відпочиваючі в готелі «Reef Oasis Beach Resort 5*» і «Sentido Reef Oasis Senses Resort 5*», поки не вивозяться. Готелі закриті на карантин, туристам і персоналу забороняється їх залишати.

Що стосується решти українців, які перебувають на території Єгипту, які повинні були вилітати 14-15 березня,- їх повернуть в Україну рейсами наступного тижня, а їх перебування за кордоном продовжується за рахунок JoinUp.

Нагадаємо, що 12 березня в Україні ввели карантин, який триватиме до 3 квітня. Він передбачає закриття всіх навчальних закладів, кінотеатрів, розважальних зон і навіть контрольно-пропускних пунктів.

Так, з вівторка, 17 березня, Україна закриває пасажирське авіаційне, залізничне і автобусне сполучення.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

Повідомляє Вгороде