Рубрики
События

Карантин у Києві: дороги, мости і зупинки теж дезінфікують

У зв’язку з введенням карантину в Києві протиепідемічні заходи продовжують посилювати. Так, з учорашнього дня, 14 березня, комунальні підприємства почали обробляти дороги, мости і шляхопроводи миючими засобами. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густелеев.

Також проводять дезінфекцію на зупинкових комплексах та в підземних пішохідних переходах: обробляють поручні і поручні, лавочки і ліфти. Такі заходи вживають у всіх районах міста.

Також в КМДА додали, що стан працівників усіх комунальних підприємств контролюється в обов’язковому порядку — перед кожною зміною вони проходять медичний огляд і температурний скринінг.

Фото: КМДА

Раніше Vgorode розповідав, що в під’їздах житлових будинків буде здійснюватися регулярне прибирання та дезінфекція — раз на добу керуючі компанії повинні мити спеціальним засобом ліфти, коридори, сходові клітки і все інше.

Також активно дезінфікують міської підземний і наземний громадський транспорт. Так, обробляють дезінфікуючими засобами поручні, підвіконня, ручки пасажирських сидінь, стать, вагони поїздів, касові вікна.

Вчора, 14 березня, рятувальники КАРС і співробітники Госпродпотребслужбы провели дезінфекцію одного з гуртожитків Києва — гуртожитки медичної академії на вулиці Дашавської.

Як виявилося, зробити це довелося терміново з-за хворою коронавірусом 71-річної жительки Житомирської області, яка, на жаль, померла — в цьому гуртожитку проживає хлопець, який контактував з родичами загиблої минулого тижня.

Його доставили в Олександрівську клінічну лікарню для проведення експрес-тесту на наявність коронавіруса. Результат виявився негативним.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Не здавай: що робити з квитками в театр поки діє карантин

Отримай відповідь: коли завершиться ремонт вулиці Покровській на Подолі

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

 

 

Повідомляє Вгороде