Рубрики
События

Коронавірус в Україні: на Шулявці провели дезинфецкию гуртожитку

Рятувальники КАРС і співробітники Госпродпотребслужбы провели дезінфекцію гуртожитку медичної академії на вулиці Дашавської. Як повідомили в МВС України, робити це довелося в терміновому порядку через випадки захворювання коронавірусом.

Пов’язано це з 71-річною мешканкою Житомирської області, яка померла через коронавіруса. Виявилося, що в київському гуртожитку проживає 19-річний хлопець, який контактував з родичами загиблої минулого тижня.

Вчора його доставили в Олександрівську лікарню з підозрою на коронавірус. Експрес-тест показав негативний результат. Зараз пацієнт перебуває в інфекційному відділенні до отримання інших результатів аналізів.

Фото: МВС України

Фото: МВС України

Фото: МВС України

Фото: МВС України

Як раніше писав Vgorode, на сьогоднішній день офіційно зафіксували три випадки зараження коронавірусом. Одна пацієнтка, на жаль, померла. Ще двоє чоловіків перебувають під наглядом лікарів, їх стан стабільний.

З-за цього на території України запровадила карантинний режим. Дитсадки, школи та університети припинили свою роботу, кінотеатри закриті, а масові заходи довелося скасувати.

Додатково до цього з 17 березня закриють наші кордони для іноземців. Після цього скасують всі міжнародні регулярні рейси. Так що українці зможуть повернутися додому тільки на авто, по морю або ж на чартерних рейсах.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Карантин у Києві: в житлових будинках частіше прибирати під’їзди

Залишилося три дні: Україна закриє пасажирське авіасполучення

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде