Рубрики
События

Не здавай: що робити з квитками в театр поки діє карантин

Вистави в київських театрах перенесли через карантинного режиму. Про це розповіли у Департаменті культури, передає прес-служба КМДА.

Але всіх, хто купив квитки на вистави, порадували гарною новиною. Їх можна не здавати назад і дочекатися, коли театри відновлять свою роботу. Всі вистави та кінопокази перенесуть на інші дати. А куплені квитки будуть дійсними і за ним можна буде відвідати театр.

Як раніше писав Vgorode, з четверга, 12 березня, в Україні ввели карантин через пандемію коронавіруса COVID-19. З-за цього в містах перестали працювати дитсадки, школи, університети, кінотеатри та театри. До того ж скасували масові заходи, де може бути більш 60 чоловік.

У торгово-розважальних центрах при цьому повинні чергувати спецбригади. Вони зобов’язані перевіряти самопочуття відвідувачів та у разі потреби перевіряти температуру.

Детальніше про те, які заходи в Києві скасували через карантинного режиму, можна почитати тут. Цікаво, що зміни торкнулися не тільки масових подій на березень, а й на квітень і травень.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Карантин у Києві: в житлових будинках частіше прибирати під’їзди

Залишилося три дні: Україна закриє пасажирське авіасполучення

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде