Рубрики
События

Залишилося три дні: Україна закриє пасажирське авіасполучення

Через три дні, 17 березня, Україна закриє свої «повітряні» кордони для міжнародних авіасполучень. Як розповів у своєму зверненні президент Володимир Зеленський, до того дня українці можуть повернутися на батьківщину на регулярних рейсах.

Це не торкнеться тих, хто полетів у туристичну подорож на чартерних рейсах. Вони зможуть безперешкодно прилетіти назад в запланований час. Всі інші, хто не встигне сісти на літак до вівторка, повинні звернутися в українське консульство. Після цього наших громадян відправлять додому на нерегулярних рейсах.

Всіх, хто повернеться протягом найближчих трьох днів, будуть перевіряти в аеропорту. Якщо виникне підозра на коронавірус, їх відправлять на обсервацію.

[embedded content]

При цьому голова Верховної Ради Дмитро Разумков зазначив, що обмеження торкнуться саме авіапольотів. Українці все ще можуть дістатися додому по морю, на поїзді або на машині, але за їх здоров’ям будуть уважно стежити. Такі заходи будуть дійсні як мінімум два тижні.

Правда, не всі поїзди будуть ходити. До прикладу, вчора, 13 березня, Словаччина закрила свої кордони для іноземців, у яких немає дозволу на тимчасове або постійне проживання.

Схожим чином вчинила і Польща. В Україну сьогодні повернуться останні потяги, які курсували між цими країнами. Після цього, з 15 березня, залізничне сполучення буде закрито. Це пов’язано з надзвичайним становищем, яке оголосили наші західні сусіди.

Румунія теж має деякі обмеження. Проїжджати на територію країни буде можливо, але спочатку всіх будуть відправляти до представників МОЗ. Медпрацівники перевірятимуть всіх приїжджих в карантинній зоні протягом семи днів.

 

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде