Рубрики
События

Карантин у Києві: в житлових будинках частіше прибирати під’їзди

У зв’язку з карантином у Києві посилять протиепідемічні заходи. Як повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, в місті вже активно дезінфікують громадський транспорт і метрополітен, але цього недостатньо.

Він доручив обробляти рухомий склад комунального транспорту на кінцевих зупинках. Це стосується підземки в тому числі. До того ж Поворозник подбав і про житлових будинках. Він передав вказівку комунальникам, щоб у під’їздах здійснювалася регулярне прибирання та дезінфекція.

Так що керуючі компанії повинні будуть посилено стежити за чистотою, декому доведеться ввести позачергову прибирання. Вони повинні будуть раз на добу мити спеціальним засобом ліфтові кабіни, сходові клітини, коридори тощо.

Нагадаємо, що в Україні з 12 березня діє карантинний режим через епідемію коронавіруса СOVID-19. Поки що завершити його планують 3 квітня. Карантин передбачає зупинку навчального процесу у відповідних установах, закриття всіх кінотеатрів і скасування масових заходів, з-за яких може зібратися понад 60 осіб.

При цьому торгові центри продовжать свою роботу, але з нюансом — на вході повинні стояти спеціальні бригади, які будуть перевіряти самопочуття відвідувачів і при необхідності будуть міряти температуру.

 

 

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь у курсі: з-за ярмарків громадський транспорт змінить схему руху

Щоб не втрачали час дарма: на карантині школярам будуть транслювати відеоуроки

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

Повідомляє Вгороде