Рубрики
События

У КМДА перевірили наявність продуктів в магазинах і доручили забезпечити запаси на 2 тижні

Влада Києва доручили керівникам київських торговельних мереж та ринків, головам районних державних адміністрацій запланувати і забезпечити стратегічні запаси продовольчих товарів, яких вистачить на найближчі 2 тижні. Про це стало відомо з повідомлення заступник голови КМДА Володимира Слончака.

Всі магазини і ринки будуть забезпечені продуктами, в тому числі, хлібом, м’ясом, цукром, сіллю, борошном, чаєм, кавою, сухим молоком, олією, вершковим маслом, рисом, гречкою, макаронними виробами і так далі.

Володимир Слончак заявив, що особисто відвідав магазини в центрі міста, щоб переконатися, що продуктів вистачає. За його словами, черг немає і все спокійно.

Також він додав, що якщо кияни не знаходять свої улюблені продукти на полицях найближчих супермаркетів, вони можуть відвідати сільськогосподарські ярмарки, які під час карантину в Києві будуть працювати у звичайному режимі.

Раніше Vgorode розповідав, де на цих вихідних пройдуть продуктові ярмарки, і який громадський транспорт вніс зміни в свій графік з-за проведення даних заходів.

Заступник голови КМДА відзвітував про перевірку наявності товарів в магазинах:

Фото: Володимир Слончак

— Друзі, посіяне вами припущення, фото, чи слово в соціальних мережах зливається у величезну хвилю паніки. А в таких умовах важко доносити щось людське і контролювати процес. Всього вдосталь. Нічого не змінилося, життя триває, однак з певними обмеженнями,- прокоментував Слончак.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Опровергатор Vgorode: чи закриють Київ на в’їзд та виїзд

Доїдеш: Uber Shuttle запускає автобуси в Бучу і Вишневе

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде