Рубрики
События

Словаччина і Румунія обмежила пропуск на свої території

З сьогоднішнього дня, 13 березня, із-за активного поширення коронавирусной інфекції по світу Словацька Республіка припиняє пасажирські міждержавні перевезення в країну і з неї за всіма пунктами перетину кордону з сусідніми країнами. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.


Що припиняється


  • міжнародне автобусне сполучення із Словаччини;
  • курсування наступних поїздів і вагонів:

№ 960/961 Кошице — Мукачево

№ 962/963 Кошице — Мукачево

№ 8860/8863 Чієрна над Тисою — Чоп

№ 8862/8861 Кошіце — Чоп

Безпересадочний вагон № 26/382 Київ — Кошице


Хто зможе перетнути кордон


З п’ятниці, 13 березня, з 08:00 в’їжджати на територію Словацької Республіки можуть лише особи, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання на території Словаччини.

Виїжджати ж зі Словаччини можна без обмежень.

Міжнародні вантажні перевезення поки що здійснюються у звичайному режимі, а всі водії транспортних засобів повинні бути забезпечені захисними засобами.


А що з Румунією


У Румунії також вводять додаткові заходи. Так, всіх тих, хто повертається із зон ризику і хоче потрапити на територію Румунії, будуть відправляти до представників Міністерства охорони здоров’я для здійснення перевірки в карантинній зоні протягом 7 днів.

Якщо людина відмовляється вирушати на карантин — його не пропускають і відправляють назад.

Владислав Криклій додав, що поки Україна не входить до списку зон ризику.

Водіїв транспортних засобів на кордоні буде перевіряти санітарний орган. Їх також попросять заповнити анкету, вказавши особисті дані, і, якщо проблем не виявлять, водії зможуть продовжити рух.

Нагадаємо, що сьогодні, 13 березня, відбулося позачергове засідання Кабінету міністрів, на якому був присутній і президент Володимир Зеленський. Так, у ході засідання прийняли рішення про закриття всіх контрольно-пропускних пунктів з окупованим Донбасом.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Горлівці Донецької області зафіксували 12 випадків зараження китайським коронавірусом.

Також прийняли рішення обмежити кількість КПП через державний кордон. Незабаром опублікують список.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде