Рубрики
События

Банда підлітків на Печерську: як поліція відреагувала на інцидент

Киян обурила поведінка підлітків, які тероризували перехожих на Печерську. Тоді, нагадаємо, недалеко від станції метро компанія вела себе зухвало: курили, матюкалися і приставали до іншого підлітка. Це помітила киянка і разом з чоловіком зробила їм зауваження. У відповідь їй почали грубити і погрожувати ножем.

Як з’ясували журналісти «ТСН», одна дитина з цієї банди мешкає на Русанівці. Йому всього 13 років, але він вважається місцевим авторитетом. Сусіди кажуть, що хлопець веде себе зухвало, відбирає телефони та інші речі у дітей. Якщо хтось опирається, то погрожує ножем. Навесні минулого року він забрав у неї телефон, але назад гаджет так і не повернули.

Виявилося, що в службі у справах дітей та сім’ї про цього хлопчика знають з минулого року. Вони поставили сім’ю на облік, оскільки не можуть забезпечити дитині навчання з-за складної життєвої ситуації.

З-за того випадку на Печерську поліція склала на банду адміністративний протокол за фактом дрібного хуліганства. Одного з фігурантів вже виповнилося 16, так що він буде відповідати за свій вчинок сам, а всім іншим — по 13. Карати в такому випадку будуть батьків. Вони повинні виплатити штраф у розмірі від 1700 до 5100 гривень.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Щоб не втрачали час дарма: на карантині школярам будуть транслювати відеоуроки

Будь у курсі: яка погода чекає на киян на вихідних

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде