Рубрики
События

КПП з Донбасом закривають: Аваков повідомив про 12 випадках зараження в Горлівці

Сьогодні, 13 березня, відбулося виїзне позачергове засідання Кабінету міністрів України. В ході засідання вирішили закрити пункти пропуску з непідконтрольним Донбасом з-за коронавіруса.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, є попередня інформація про те, що в окуппированной Горлівці Донецької області зафіксували 12 випадків зараження.

Він заявив, що пункти пропуску зможуть перетинати тільки українці, у яких є реєстрація на території, підконтрольній Україні — якщо людина зараз знаходиться в Донецьку, але прописаний в Україні, він має право повернутися додому.

Міністр додав, що якщо громадянин України живе в Горлівці і прописаний там, його не пропустять на територію України, поки діє карантин.

Іноземним же громадянам перетинати дані контрольно-пропускні пункти забороняється.

Нагадаємо, вчора, 12 березня, в Україні запровадили карантин. Він передбачає закриття всіх дитячих садів, шкіл і університетів, скасування масових і розважальних заходів, закриття розважальних зон і кінотеатрів.

Скасовуються і спортивні заходи. Так, сьогодні, 13 березня, УЄФА оголосив про припинення єврокубків через пандемію коронавіруса в Європі. Це стосується як матчів Ліги Європи і Ліги Чемпіонів.

У Національному банку України прийняли рішення відправляти всі готівкові гроші, що надходять з банків, на 2-тижневий карантин в окреме приміщення, а після — піддавати їх термічного шоку.

Також там порадили українцям перейти на безготівковий розрахунок і дезінфікувати всі пластикові карти, ручки для підписання договорів і платіжних рахунків, мобільні пристрої, а якщо контакт з грошовими купюрами неминучий — ретельно мити руки і ні в якому разі після контакту з купюрами і монетами не чіпати обличчя.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде