Рубрики
События

Коронавірус в Україні: сьогодні на засіданні РНБО обговорить закриття всіх кордонів

Сьогодні, 13 березня, Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України проведе засідання, на якому обговорюватимуться подальші заходи по боротьбі з розповсюдженням коронавіруса в Україні. Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на джерело в оточенні президента.

За інформацією видання, на засіданні РНБО розглянуть питання про закриття кордонів, а саме, як і в якому форматі це можливо зробити.

Як повідомляє видання ZN.ua Рада національної безпеки і оборони України збереться сьогодні в 12:30.

Як раніше писав Vgorode, 12 березня, в Україні офіційно оголосили про двох нових випадків зараження коронавірусом COVID-19. Вірус підтвердили пенсіонерці, яка проживає в Житомирській області, і чоловікові з Чернівецької області.

До цього, на момент 11 березня, було відомо тільки про одному зараженому на території України. Коронавірус підтвердили у жителя Чернівців. Він разом зі своєю дружиною повернувся з Італії на автомобілі. На кордоні у них не виявили ніяких симптомів, але пара вирішила самоізолюватися.

Також, з 12 березня по 3 квітня в Україні діє карантин. З-за нього призупинили навчальний процес в дитсадках, школах і університетах. Масові заходи, де може зібратися від 60 осіб, скасували, а кінотеатри тимчасово закрили свої двері. Детальніше про всіх скасованих і перенесених заходах в Києві ви можете прочитати тут.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде