Рубрики
События

Щоб не втрачали час дарма: на карантині школярам будуть транслювати відеоуроки

З-за активного поширення коронавирусной інфекції по світу, з вчорашнього дня, 12 березня, в Києві та інших областях України запроваджено карантин, який триватиме до 3 квітня. У цей період усі навчальні заклади будуть закриті. У зв’язку з цим телевізійний канал «Київ» під час карантину буде транслювати відеоуроки по 12 шкільних предметів, повідомила прес-служба телеканалу.


Коли дивитися відеоуроки


Так, спільно з Департаментом освіти і науки, телеканал почне транслювати відеоуроки з понеділка, 16 березня. Вони будуть виходити по буднях о 09:30, 11:30 та 13:30.

Також відеоуроки будуть доступні на You-Tube-сторінці каналу. Перейти на неї можна тут.


З яких предметів уроки


Транслювати уроки будуть з предметів: українська мова і література, історія України, алгебра, геометрія, біологія, хімія, фізика, всесвітня історія, географія, англійська та німецька мови.

Тривалість кожного уроку — 30 хвилин.


Кому дивитися відеоуроки


У Департаменті відзначили, що відеоуроки складені за програмою 11-го класу — це допоможе випускникам не відставати і підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. Однак, планують продовжити цей проект і зробити постійну програму «Відкритий урок», за якою зможуть займатися і учні інших класів.

Нагадаємо, карантин передбачає не тільки закриття навчальних закладів, але й скасування всіх масових і розважальних заходів, закриття кінотеатрів і більшу частину контрольно-пропускних пунктів.

Vgorode також розповідав, які заходи скасували і/або перенесли і чи можна повернути гроші за вже придбані квитки.

За порушення всіх обмежувальних заходів передбачається адміністративна відповідальність.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Руки свербіли: в парку на Борщагівці «попрацювали» вандали

«Скотний двір» і Мафи: Colplay зняли кліп у Києві

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде