Рубрики
События

«Ось і все»: російську стендапершу не впустили в Україну

Популярна російська стендаперша Краснова Наталя спробувала проїхати в Україну, незважаючи на заборону Держприкордонслужби. Як повідомили у відомстві, жінка прибула в «Бориспіль» на рейсі з Мінська вчора, 12 березня.

В кінці 2019 року вона вже прилітала в нашу країну, але отримала заборону на в’їзд на три роки з-за того, що відвідувала Крим в 2018 році. Але це не зупинило жінку і вона планувала виступити в Києві, Одесі та Харкові зі своєю новою стендап-програмою. Однак її зупинили прикордонники.

На допиті з’ясувалося, що у Наталії вже був новий паспорт без відмітки заборони. За її словами, старий довелося замінити, оскільки його з’їла собака. Прикордонники вислухали її розповідь під час допиту і визначили нове покарання. Тепер стендаперше заборонили в’їжджати в Україну на десять років. Після цього у Держприкордонслужбі заявили, що простежили, щоб жінка повернулася зворотним рейсом у Білорусь.

 

Сама Краснова пізніше відреагувала на цей інцидент у своєму Instagram-акаунті. Жінка була незадоволена тим, що при плануванні своїх концертів український уряд нібито не забороняла їй приїжджати, але по приїзду її відвели на допит, який тривав три години. Всі заплановані концерти в Україні вона скасувала і заявила, що організатори повинні повернути гроші всім шанувальникам.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде