Рубрики
События

Коронавірус в Україні: МОЗ зафіксував два нових випадки зараження

Сьогодні, 12 березня, в Україні офіційно оголосили про нові випадки зараження коронавірусом COVID-19. Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, підозри підтвердилися ще у двох наших громадян.

Діагноз поставили пенсіонерці, яка проживає в Житомирській області, і чоловікові з Чернівецької області. Дружина другого зовсім нещодавно повернулася з Італії, де перебувала протягом останніх 14 років.

Дослідження проводили співробітники вирусологичной референс-лабораторії Центру громадського здоров’я. Пацієнтів відразу ж ізолювали. Їх лікуванням займаються фахівці. Додатково до цього, особи, які контактували з інфікованими, зараз знаходяться під спостереженням лікарів.

Як раніше писав Vgorode, на сьогоднішній день було відомо тільки про одному комп’ютері, який знаходиться на території України. Ним виявився житель Чернівців. Він разом зі своєю дружиною повернувся з Італії на автомобілі. На кордоні у них не виявили ніяких симптомів, але пара вирішила самоізолюватися.

Пізніше самопочуття чоловіка погіршився, так що він звернувся за допомогою до медиків. Офіційно про цей випадок стало відомо, 3 березня. Тоді ж пацієнта госпіталізували і взялися за його лікування.

 

Сусіди подружжя збиралися протестувати через те, що жінку не відправили в лікарню слідом за хворим. Міська влада спробувала залагодити конфлікт, але у них нічого не вийшло. Так що жінка самостійно погодилася на обсервацію в лікарню. При цьому симптомів коронавіруса у неї не виявили. Зараз у першого пацієнта стабільний стан.

До речі, з 12 березня по 3 квітня в Україні діє карантинний режим. З-за нього призупинили навчальний процес в дитсадках, школах і університетах. Масові заходи, де може зібратися від 60 осіб, скасували, а кінотеатри тимчасово закрили свої двері.

На вході в київські ТРЦ поставили бригади, які повинні стежити за самопочуттям відвідувачів і при необхідності перевіряти температуру тіла.

Вчора, 11 березня, Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що новий коронавірус отримав статус пандемії. Пояснюється це тим, що зараз ця хвороба зафіксована в більшості країн і на всіх континентах. При цьому глава ВООЗ Тедрос Адхан Гебрейесус наполягає продовжувати дотримуватися рекомендацій по боротьбі з коронавірусом COVID-19.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде