Рубрики
События

Щось з голосом: Вакарчук призначив нового керівника партії

З учорашнього дня, 11 березня, народний депутат і музикант Святослав Вакарчук перестав бути лідером політичної партії «Голос». Про це повідомив сам Вакарчук на своїй сторінці у Facebook.

Замість нього новим керівником «Голоси» стала Кіра Рудик. У своєму зверненні Святослав Вакарчук заявив, що привів у Раду професійних і чесних людей, а Рудик він назвав кращим управлінцем.

— Кіра уособлює собою сучасність. І цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненним досвідом управління великими командами, — сказав Вакарчук, зазначивши, що сам продовжить розвиток партії.


Що відомо про Кіру Рудик


Рудик була третім номером виборчого списку партії на дострокових виборах у Верховну Раду. До обрання працювала операційним директором в IT-компанії Ring Ukraine. Народилася 14 жовтня 1985 року. У 2008 році закінчила факультет інформатики Києво-Могилянської академії за спеціальністю «Інформаційні управляючі системи і технології». Працювала в декількох IT-компаніях України і США, пройшла шлях від тестувальника до топ-менеджера. Входить в 100 найуспішніших жінок України.

Кира Рудык

Кіра Рудик


Чому Вакарчук пішов з місця голови партії


За його словами, він залишає посаду голови партії, так як вважає, що треба давати дорогу новим особам.

— Сьогодні ми стоїмо перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді простягає старі. Ми ж своїм прикладом показуємо зворотне: ми наводимо до лідерським позиціям і в партії і парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні з’їзд партії «Голос» обрав новим головою партії кращого керівника з нашої команди, — сказав Вакарчук.

У своєму відеозверненні він повідомив, що буде і далі продовжувати будувати партію, а також приводити в політику нових, але професійних людей.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде