Рубрики
События

Отримай відповідь: як буде працювати метро під час карантину

На тлі новин про введення карантину в Україні, прес-секретар київської підземки Наталка Макогон розповіла, як буде працювати метро. За її словами, працівники підприємства проводять посилену дезінфекцію ще з січня.

Все тому, що в цей період кожен рік виникає епідемія грипу. Щоб запобігти поширенню хвороби, в метро обробляють підлоги на станції, поручні ескалаторів, касові вікна і ручки дверей. Процедуру проводять двічі на день. А ось поїзда «чистять» в депо перед кожною видачею на лінію.

Обробка проходить за допомогою спеціальних дезінфікуючих засобів «Тентамин» і «Тентамин+», які використовують у медичних установах, підприємствах громадського харчування, на комунальних об’єктах та в інших сферах.

Співробітники станцій, які безпосередньо контактують з пасажирами, повинні носити маски. Машиністів ж перевіряють перед кожною зміною. Якщо їх самопочуття погіршиться, то вони повинні про це негайно повідомити.

Пасажирам нагадують у кожному вестибюлі про рекомендації від МОЗ, як уникнути зараження коронавірусом. Ця інформація роздрукована на великих плакатах. Але в підземці раніше просять людей із симптомами респіраторних захворювань не заражати інших і сидіти вдома.

Такие плакаты развесили в каждом вестибюле.

Такі плакати розвісили у кожному вестибюлі.

Як раніше писав Vgorode, з 12 березня по 3 квітня в Україні ввели карантин для запобігання поширення коронавіруса. З-за цього закрилися навчальні заклади, кінотеатри і скасували масові заходи.

На вході в ТРЦ поставлять спеціальні бригади. Їх завданням стане перевірка кожного відвідувача — вони будуть розпитувати про самопочуття і при необхідності перевіряє температуру.

Наземний громадський транспорт буде обробляти дезінфікуючими засобами в період карантину. Працівники «Київпастрансу» і приватники повинні проводити процедуру двічі на день. При цьому графік роботи транспорту не зміниться.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

За порушення карантину передбачено адміністративне та кримінальне покарання

Сильний вітер та мороз: як зміниться погода в Україні в найближчі дні

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде