Рубрики
События

Харві Вайнштейн поміщений у в’язницю на 23 роки за зґвалтування

Сьогодні, 11 березня, екс-продюсера Голлівуду Харві Вайнштейна засудили до 23 років тюремного ув’язнення за зґвалтування і сексуальне насильство. Про це повідомляє BBC.

Відомо, що скандальний продюсер з’явився в зал суду в інвалідному візку, а його адвокати до останнього вимагали скорочення терміну ув’язнення, пояснюючи це тим, що навіть мінімальний термін у 5 років може стати для нього «довічним». Однак, прокурори стверджували, що йому потрібно дати максимальне покарання — засудити на 25 років.

Суд присяжних визнав його винним у зґвалтуванні третього ступеня і сексуальному злочині першого ступеня, але виправдав по більш серйозних звинувачень: зґвалтування першого ступеня і сексуальне насильство при важких обставинах (загрози зброєю, травмування жертви, неповнолітня жертва або повторний випадок сексуального насильства). Сам Вайнштейн вчинене заперечував.

Раніше Vgorode розповідав, що 67-річного Харві Вайнштейна звинувачують у сексуальних злочинах проти понад 80 жінок, серед яких більшість — відомі голлівудські актриси. Багато хто з них протягом багатьох років страждали від домагань та сексуального насильства.

Нагадаємо, що засуджений є продюсерів таких фільмів, як «Джанго звільнений», «Лівша», «Хеллоуїн», «Володар кілець» і «Джейн Ейр».

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде