Рубрики
События

За порушення карантину передбачено адміністративне та кримінальне покарання

За порушення всіх обмежувальних заходів, введених в Києві у зв’язку з активним поширенням китайського коронавіруса, передбачається кримінальна та адміністративна відповідальність. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також він додав, що рішення по введенню обмежувальних заходів у місті є обов’язковим для будь-яких установ. Виконання всіх умов буде контролювати поліція.

Як раніше розповідав Vgorode, сьогодні, 11 березня, на засіданні Кабінету міністрів прийняли рішення про введення карантину у всіх областях України, який триватиме з 12 березня по 3 квітня.

Так, навчальний процес у всіх навчальних закладах буде припинений, масові, розважальні заходи будуть скасовані, кінотеатри закриються. Також велика частина контрольно-пропускних пунктів припинить роботу — з 219 будуть працювати тільки 49.

З завтрашнього дня в усіх ТРЦ Києва будуть працювати спеціальні бригади для визначення людей з ознаками захворювання, які характерні для китайського коронавіруса.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Отримай відповідь: що буде, якщо повідомити 15-51 про повернення з-за кордону

Не ходи до багатоповерхівок: у приватному секторі на Печерську встановили сміттєві баки

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде