Рубрики
Досуг и еда

Рейтинг кінопрем’єр: що дивитися у кінотеатру з 12 по 19 березня

Vgorode подивився, які фільми виходять в прокат на цьому тижні і розсортував по їх рейтингу.


Толока


IMDB Рейтинг: 6.9 / 10

Драма. Україна, 2020 р.

Режисер: Михайло Іллєнко

У ролях: Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк

Ох і цікава ж українська історія! Тільки за останні 400 років відбулося стільки всього, що й не перелічиш. Але можна спробувати пройти маленький екскурс у події життя нашого народу. Наприклад, що тільки не зробить жінка, щоб звільнити свого брата з турецького полону… Катерина пообіцяла свою прихильність до того, хто зможе його звільнити. Правда, це не її брат, а улюблений, таку брехню можна було б і покарати… І якщо б це була балада Тараса Шевченка, відрубали б Катерині голову, а тут історія продовжується і охоплює все нові і нові події. Козацтво, Голодомор, Чорнобиль, війни, революції — це те, що зробив наш народ таким, яким він є.

[embedded content]


Пригоди Піноккіо


IMDB Рейтинг: 6.7/10

Фентезі. Великобританія, Франція, Італія, 2019 р.

Режисер: Маттео Гарроне

У ролях: Роберто Беніньї, Федеріко Иелапи, Рокко Папалео

Один чоловік був абсолютно самотній, але шалено талановитий. Його дерев’яні вироби просто вражали уяву, і ось Карло вирішив вистругати собі сина. Але він навіть уявити не міг, що його лялька оживе! Так у папи Карло з’явився син, якого назвав Піноккіо. Звичайно ж, хлопчик був зовсім не схожий на інших, адже він був з дерева. Його постійно тягнуло до пригод, а слухатися батька хлопчик не хотів. На його життєвому шляху зустрінуться і жорстокий циркач, і підступні аферисти, і трішки магії, і навіть черево кита. Та найбільше Піноккіо хоче лише одного — стати звичайним хлопчиком. Навіть лялька на це здатна, потрібно лише побажати цього чистим серцем.

[embedded content]


Малятко зомбі


Рейтинг IMDB: 6.1/10

Фентезі. Франція, 2019 р.

Режисер: Бертран Бонелло

У ролях: Луїз Лабек, Висланда Луима, Катиана Мильфор

Гаїті, 1962 рік. Чоловік по імені Клервиус Нарцис помер, але хтось вирішив, що буде краще повернути його до життя. Його перетворили в зомбі. Через 55 років у Парижі в престижній приватній школі початку навчання його внучка Меліса. Вона подружилася з дівчиною Фенні, яка хоче ввести її в Союз сестер. Тільки для цього Мелісі потрібно розповісти щось дуже таємне цим дівчаткам — так вона розповіла їм про свою тітку-мамби, яка займається магією вуду. Ця розповідь надихнув Фенні на вчинення чогось жахливого…

[embedded content]


Бладшот


IMDB Рейтинг: 5.7/10

Фантастика. США, Китай, 2020 р.

Режисер: Дейв Вілсон

У ролях: Вин Дизель, Сем Хьюэн, Ейса Гонсалес

Анджело Морталли якось зробив помилку — він помер. Але уряд США вирішив дати йому другий шанс за допомогою секретної технології. Хлопця реанімували і в його кров вживили нанороботів, які роблять Анджело набагато сильніше, швидше і витривалішими. Більш того, ці маленькі механізми ще і володіють надшвидкої регенерацією, так що чоловіка майже неможливо вбити. І ця машина знаходиться під повним контролем уряду — вони стерли його пам’ять і впровадили свої спогади, щоб у того не було причин для якихось підозр. Але рано чи пізно правда повинна була вибратися назовні — і Анджело готовий йти проти своїх колишніх господарів без жалю за те, що намагалися відібрати у нього його ж спогади про рідних.

[embedded content]


Лялька 2: Брамс


IMDB Рейтинг: 4.3/10

Трилер. США, 2020 р.

Режисер: Вільям Брент Белл

У ролях: Кеті Холмс, Крістофер Конвери, Овайн Йомэн

Лайза і Шон, як і будь-які батьки, дуже турбується за свого сина Джуда. Він дуже замкнутий у собі, так і трохи дивно себе веде. Психолог порадила парі переїхати в будинок, де вони будуть відчувати себе абсолютно безпечно. Так і сталося — сім’я знайшла собі величезну житло, що більше схоже на справжній замок. Там їх хлопчикові не повинна загрожувати ніяка небезпека. Гуляючи недалеко від будинку, Джуд знайшов щось дуже дивне — ляльку. Вона йому дуже сподобалася, хлопчик назвав її Брамс. Лялька майже такого ж зростання, що і Джуд. Для нього Брамс став справжнім другом, з яким можна поспілкуватися. Тільки от нічого хорошого цей гість у дім не принесе…

[embedded content]

Повідомляє Вгороде