Рубрики
События

У ТРЦ будуть працювати спецбригади для температурного скринінгу

З четверга, 12 березня, в зв’язку з введенням карантину в Києві у всіх торгово-розважальних центрах міста будуть працювати спеціальні бригади для визначення людей з ознаками захворювання, які характерні для китайського коронавіруса. Про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління Госпродпотребслужбы в Києві Олег Рубан.

Медичні працівники будуть оглядати всіх відвідувачів, а при необхідності — здійснювати температурний контроль. Якщо ж у когось температура тіла виявиться підвищеною, їм порадять звернутися за медичною допомогою.

Олег Рубан додав, що лікарі будуть орієнтуватися на зовнішні ознаки коронавирусной інфекції — кашель, температура, нежить — їх можна визначити візуально.

Як раніше розповідав Vgorode, із завтрашнього дня, 12 березня, в Києві і у всіх інших областях України вводиться карантин для запобігання поширення китайської коронавіруса. Так, з цього дня будуть закриті всі навчальні заклади (дитячі садки, школи, університети), скасовано заходи розважального характеру, концерти, закриють дитячі зони в торгових центрах, а кінотеатри скасують всі сеанси.

Також Україна припиняє авіасполучення з багатьма країнами світу, а кількість робочих контрольно-пропускних пунктів значно зменшилась — з 219 будуть працювати тільки 49.

Відомо, що карантин триватиме з 12 березня по 3 квітня.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Епідемія коронавіруса: у Києві перенесли пробне ЗНО

Отримай відповідь: що буде, якщо повідомити 15-51 про повернення з-за кордону

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде