Рубрики
События

«Євробачення-2020»: коли і де купити квитки на конкурс

Сьогодні, 11 березня, організатори «Євробачення-2020», яке пройде у Роттердамі (Нідерланди), назвали дату початку продажів третьої хвилі квитків, яка буде вже останній. Про це повідомили на сайті eurovision.tv.

Організатори пишуть, що 26 березня о 20:00 за центрально-європейським часом квитки на «Євробачення-2020» надійдуть у продаж через офіційного партнера — tickets.songfestival.nl.

На сайті квитки будуть продавати як на півфінали, так і на фінал. Крім цього, як всі звикли, можна буде придбати квитки і на репетицію (Family Show) або генеральний прогін (Jury show). Вартість квитків від 18 до 248 євро.


Не відмінять «Євробачення» через коронавіруса


Організатори пісенного конкурсу повідомляють, що стежать за ситуацією з поширенням коронавіруса, про можливе скасування Євробачення-2020 поки інформації немає.

Як раніше писав Vgorode, сьогодні група Go_A, яка представить Україну на «Євробаченні-2020» в Нідерландах, презентувала нове аранжування для своєї пісні «Соловей».

Ще раніше Vgorode розповідав, що група Go_A перемогла в національному відборі. Назва бенду складається із слова і грецької літери: «Go», що в перекладі на російську означає «йти», і «А» — альфа, що символізує повернення до витоків.

Крім того ми писали про прогнози букмекерів. Спочатку вони передбачали Україні 19-е місце у пісенному конкурсі, потім — 18-е. Але після, за прогнозами тих же букмекерів, шанси української групи сильно впали після того, як Росія остаточно визначилася зі своїм представником — Little Big. Так, зараз Україні прогнозують лише 23-е місце.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде