Рубрики
События

Не ходи до багатоповерхівок: у приватному секторі на Печерську встановили сміттєві баки

У приватному секторі Печерського району Києва безкоштовно встановили контейнери для сміття. На думку комунальників, це дозволить місцевим жителям не утворювати стихійні звалища і не викидати пакети зі сміттям біля багатоповерхових будинків, передає «Вечірній Київ».

Фото Вечерний Киев

Фото Вечірній Київ


Навіщо встановили


У Печерському районі стартує пілотний проект з вивезення побутових відходів з приватного сектора — цивілізований вивезення сміття з установкою контейнерів місткістю 120 або 240 літрів, якими можна користуватися безкоштовно, і, як згадувалося раніше, це дозволить місцевим жителям не утворювати стихійні звалища і не відносити сміттєві пакети в баки біля багатоповерхових будинків.

Ємність залежить від кількості людей, що проживають в кожному будинку. У кожному контейнері можна тимчасово зберігати тверді побутові відходи.


Вивіз сміття


Щоранку, о 09:00, сміттєвоз, згідно з графіком та маршрутом, буде забирати тверді побутові відходи, викинуті у встановлені контейнери. Однак, ця послуга платна.

Так, для отримання даної послуги потрібно оформити індивідуальний договір з КП «Київкомунсервіс».

За одного мешканця приватного сектору потрібно платити 37,01 гривень в місяць (ця ціна дорівнює тій, яка встановлена за вивезення сміття у багатоповерхових будинках).


Як оформити договір


Для оформлення договору або особового рахунку для подальшої оплати за послугу потрібно звернутися безпосередньо в КП «Київкомунсервіс» за адресою: вулиця Кудрявська, 23, та/або за номером телефону: 531 96 77, або в КП «Печерскжилье» за адресою: бульвар Дружби народів, 30а, кабінет №5.

При собі потрібно мати:

  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія права власності на будинок.

Нарахування за вивіз твердих побутових відходів буде нараховуватися щомісячно на кожного фактично проживає особу в будинку.

Квитанції на оплату будуть доставлятися в 10-20 числах місяця, наступного після місяця надання послуги.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Аномальна весна: синоптики зафіксували нові температурні рекорди

Карантин у Києві: стало відомо, як працюватиме транспорт

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде