Рубрики
События

Епідемія коронавіруса: у Києві перенесли пробне ЗНО

У зв’язку з карантинними заходами, які запровадили у Києві, в столиці перенесли пробне тестування Зовнішнього незалежного оцінювання. Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Нова дата проведення пробного ЗНО поки невідома. За словами Поворозника, його проведуть тоді, коли ситуація з коронавірусом в Європі налагодиться.


Навчання


Поворозник заявив, що навчальний процес будуть проводити дистанційно, у форматі телеуроков.

— Ми домовилися з регіональним центром ЗНО про те, що пробні тести, які повинні були пройти в кінці березня, ми проведемо після того, як ситуація стабілізується. Це може бути у квітні. Навчання в школах до кінця березня буде проводитися дистанційно, — підкреслив заступник голови КМДА.

Зазначимо, 11 березня в Києві оголосили карантин. З 12 березня будуть закриті всі школи, вузи і дитячі сади. Карантин також торкнеться розважальних заходів, скасують концерти, закриють кінотеатри та дитячі зони в ТЦ. Карантинні заходи триватимуть, попередньо, до початку квітня.

Пізніше з’явилася інформація про те, що карантин запровадили по всій території України. Про те, що зміниться через карантинних заходів можна почитати в нашій статті.

[embedded content]

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь у курсі: 11 березня можливі зміни в роботі метрополітену

Епідемія коронавіруса: у Києві з’явилися експрес-тести

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде