Рубрики
События

«Євробачення-2020»: Go_A презентувала оновлену версію пісні для конкурсу

Электрофолк-група Go_A, яка представляє Україну на «Євробаченні-2020» в Нідерландах, презентувала нове аранжування пісні «Соловей». Про це стало відомо з публікації на You-Tube каналі музикантів.

[embedded content]

Група не збирається перекладати на англійську мову пісню, з якою виступатиме в Роттердамі. Так, «Соловей» прозвучить українською мовою.

Хотілося б додати, що до цього на «Євробаченні» ніхто з музикантів, які представляли Україну, не виконували пісню українською мовою.

Тут можна послухати, як пісня звучала до зміни:

[embedded content]

Раніше Vgorode розповідав, що група Go_A перемогла в національному відборі.

Вона була створена в 2011 році в Києві і є основоположником даного музичного напряму — фолкотроники. Свій стиль музиканти описують як поєднання українського автентичного вокалу, африканських барабанів, сучасних танцювальних бітів і гітарного драйву.

Назва гурту складається з слова і грецької літери: «Go», що в перекладі на російську означає «йти», і «А» — альфа, що символізує повернення до витоків.

Також ми розповідали, що спочатку букмекери пророкували Україні 19-е місце у пісенному конкурсі, потім — 18-е. Проте, шанси української групи Go_A значно зменшилися після того, як Росія остаточно визначилася зі своїм представником — Little Big. Так, зараз Україні прогнозують лише 23-е місце.

Нещодавно стало відомо, що проведення «Євробачення» в цьому році знаходиться під загрозою зриву. Причина — спалах коронавіруса.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде