Рубрики
События

МАУ скасувала рейси в 16 країн: куди звертатися і як повернути гроші за квитки

Вчора, 10 березня, компанія МАУ вирішила скасувати деякі рейси в 16 країн. Причина — проведення масових заходів та обмеження пересування людей через коронавіруса. Про це повідомили в прес-службі авіакомпанії.


В які країни скасувала рейси МАУ


МАУ скасовує рейси в Італію, Швейцарію, Грецію, Німеччину, Ізраїль, Іспанію, Великобританію, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії та Данії, а також другу частоту окремих внутрішніх рейсів у межах України.


Куди звертатися, якщо твій рейс скасували


На сайті авіакомпанії в офіційному зверненні йдеться, що пасажири, які залишили свої контактні дані при бронюванні або купівлі квитків, повинні бути проінформовані про будь-які зміни у розкладі заздалегідь. Також їм повинні повідомити про подальші дії (компенсації або перенесення рейсу). Крім цього, МАУ рекомендує своїм пасажирам перевіряти статус рейсів за кілька днів до вильоту на офіційному сайті авіакомпанії або телефонувати в контактний центр: 044-581-50-50, 044-364-50-50, 566 (з мобільного в Україні).

Крім усього цього, з-за коронавіруса МАУ дозволили безкоштовно змінювати дату вильоту в/з 12 країн світу:

— з України в Італію, Німеччину і Швейцарію;

— з Італії в Індію, Туреччину та Єгипет;

— з Італії, Австрії, Іспанії, Франції, Німеччині і Швейцарії в Ізраїль;

— для транзитних рейсів через Україну в Італію.

— У компанії розуміють занепокоєння деяких пасажирів, які запланували подорож до/з Італії в березні-квітні. Саме тому авіакомпанія пропонує безкоштовно (при наявності місць в оригінальному класі бронювання) змінити дату вильоту у межах строку придатності квитка, — повідомляють в МАУ.


Що буде з моїми грошима


На сайті авіакомпанії зазначено, що існує багато випадків, коли МАУ поверне вам гроші за невдалий рейс, однак гроші за квитки не повертаються, якщо:

— Скасування рейсу сталася з причини, яка виникла із-за непередбачених обставин, незалежні від авіакомпанії МАУ (форс-мажор).

Ви були проінформовані про скасування рейсу:

— за два тижні і більше до дати скасування рейсу;

— від 7 днів до двох тижнів запропоновано альтернативний маршрут з часом вильоту не більше 2 годин до запланованого часу вильоту та час прибуття в аеропорт призначення не пізніше ніж 4 години після запланованого часу прибуття;

— менш ніж за 7 днів запропоновано альтернативний маршрут з часом вильоту не більше 1 години до запланованого часу вильоту та час прибуття в аеропорт призначення не пізніше ніж за 2 години після запланованого часу прибуття.

Проте, в компанії з купівлі авіаквитків нам розповіли, що якщо ваш рейс скасували офіційно — дозволяється повернення грошей. Якщо ж рейс не скасовано, а пасажир просто боїться летіти — повернення не дозволяють, але дають можливість замінити дати вильоту і прильоту. У кожному з випадків потрібно робити письмовий запит в авіакомпанію за повернення квитка. А саме — заповнити форму повернення на сайті МАУ. Знайти її можна за посиланням. Після вам або надішлють відповідь на пошту, або зателефонують співробітники компанії.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде