Рубрики
События

Щоранку: як дезінфікують громадський транспорт столиці

У столичному підземному і наземному громадському транспорті щодня відбувається дезінфекція. Про це пише видання «Вечірній Київ».

У метрополітені для цього використовують засіб «Тентамин» і «Тентамин+». Цими речовинами обробляють вагони поїздів, поручні, двері, касові вікна, підлога на станціях і все інше. Всім співробітникам служб, що контактують з пасажирами, рекомендується використовувати медичні маски.

У «Київпастрансі» дезінфікуючими засобами обробляють поручні салонів, двері, підвіконня, ручки пасажирських сидінь і пол. Крім того, лікарі, щоранку перед виїздом, вимірюють температуру водіїв та контролерів перед. Таку ж процедуру повторюють і після заїзду в депо.


Що за кошти «Тентамин» і «Тентамин+»


«Тентамин» призначений для дезінфекції приміщень, спеціального обладнання, посуду, інвентарю, інкубаторів. З плюсів кошти в інструкції вказується можливість його використання у присутності людей (без засобів захисту), а також 4 діючих речовини для кращого очищення і дезінфекції.


Які віруси і мікроби вбиває


Засіб володіє антимікробною активністю щодо збудників туберкульозу, вірусів (у т. ч. аденовіруси, віруси грипу, парагрипу та інших збудників гострих респіраторних інфекцій, ентеро-, ротавіруси, вірус поліомієліту, віруси ентеральних (А), парентеральних (В, С) гепатитів, герпесу, атипової пневмонії, пташиного і свинячого грипу, ВІЛ), патогенних грибів роду кандида, дерматофітів, цвілі (цвілевих грибів), анаеробних збудників інфекції, а також спороцидные, миючі та дезодоруючі властивості.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь у курсі: 11 березня можливі зміни в роботі метрополітену

Епідемія коронавіруса: у Києві з’явилися експрес-тести

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде