Рубрики
События

Отримай відповідь: скільки буде коштувати експрес-тест на коронавірус в аптеці

У разі появи експрес-тестів на коронавірус в аптеках, українці зможуть придбати їх за 350 гривень. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

— Якщо тести з’являться в аптеках — то українці зможуть їх придбати. Зараз не зможуть. Вартість швидких тестів — близько 350 гривень, — відповів заступник міністра на питання про придбання експрес-тестів на коронавірус для швидкого самостійного аналізу.

Всі закуплені Моз експрес-тести повинні з’явитися в Україні 15-16 березня, але цю партію не будуть направляти в аптеки. За словами Лякшо, аптекам доведеться закуповувати тести самостійно.

Також з цього тижня тести на коронавірус почнуть надходити в обласні лабораторії.

Нагадаємо,10 березня, у столиці з’явилися швидкі тести для діагностування коронавіруса. Тест-системи розповсюдять по семи певним базовим лікарням для прийому хворих з підозрою на коронавірус. А ось обладнання для експрес-тестування в аеропортах повинно надійти до Києва до кінця цього тижня.

Як раніше писав Vgorode, 10 березня, на території всієї Італії ввели карантин. Він діє з 10 березня до 3 квітня. Тепер жителям країни, у кого температура тіла вище 37 градусів, заборонено контактувати з іншими і виходити з дому.

До цього 28 лютого в Італії зафіксували перший випадок зараження коронавірусом серед українців. Як відомо, 26-річна українка приїхала з Ломбардії, де зафіксували спалах хвороби, до батьків на південь країни. У МЗС підтвердили наявність коронавіруса у 26-річної українки, яка працює в Італії.

Після, Міністерство закордонних справ України закликало українців тимчасово утриматися від поїздок в північні регіони Італії у зв’язку з поширенням там епідемії китайського коронавіруса.

Також, в Україні офіційно лабораторно підтверджений перший випадок інфікування коронавірусом Covid-19, який зареєстровано у Чернівцях. Інфекцію виявили у чоловіка, який приїхав з сім’єю на машині з Румунії, куди раніше прилетів з Італії.

Незабаром дружину інфікованого чоловіка також госпіталізували — це довелося зробити з-за протестів сусідів.

Пізніше, 5 березня, в інфекційне відділення лікарні Чернівців госпіталізували ще двох осіб, які подорожували по Італії.

Також з-за епідемії китайського коронавіруса в Україні проведуть протиепідеміологічні заходи, щоб не допустити масового скупчення людей. Так, в країні введуть заборону на проведення масових заходів.

З недавніх пір в українських школах і дитячих садках дітям почали вимірювати температуру тіла, а доступ батьків до навчальних закладів обмежили.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь у курсі: 11 березня можливі зміни в роботі метрополітену

Епідемія коронавіруса: у Києві з’явилися експрес-тести

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде