Рубрики
События

Епідемія коронавіруса: киян закликали повідомляти 15-51 про повернення з-за кордону

У КМДА закликали киян повідомляти про повернення з країн, де був зафіксований китайський коронавірус, за номером 15-51″. Це допоможе запобігти подальше поширення інфекція, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.


Що потрібно робити


Потрібно звернутися до контактного центру за коротким номером «15-51», повідомити про повернення з-за кордону та надати свої дані.

У КМДА додали, що вся надана інформація буде конфіденційною і не підлягає розголошенню стороннім особам.


Що це дасть


Подібне звернення дозволить зафіксувати потенційного носія інфекції, медичні працівники зможуть спостерігати за його станом і визначити групу ризику поширення китайської вірусу.

Микола Поворозник нагадав, що кияни, які побували в країнах, де зафіксовано коронавірус, зможуть оформити лікарняні листи без відвідування лікаря.

Крім того, у Києві запроваджують додаткові заходи проти поширення короновирусной інфекції. З недавнього часу в Києві почала працювати гаряча лінія «Порада лікаря по телефону». На неї можна звернутися, якщо у вас з’явилися симптоми схожі на ознаки коронавіруса.

Раніше Vgorode розповідав, що з-за епідемії китайського коронавіруса в Україні проведуть протиепідеміологічні заходи, щоб не допустити масового скупчення людей. Так, в країні введуть заборону на проведення масових заходів.

З недавніх пір в українських школах і дитячих садках дітям почали вимірювати температуру тіла, а доступ батьків до навчальних закладів обмежили.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де на цьому тижні безкоштовно пройти медобстеження: адреси

«Радіоактивний» музикант: Тілль Ліндеманн покатався на каруселі в Прип’яті

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде