Рубрики
Спорт

Збірна України з футболу зіграє з поляками без глядачів: що сталося

Поєдинок між футбольними збірними України та Польщі, який відбудеться 31-го березня, пройде без глядачів. Про це повідомив генеральний секретар Польського футбольного союзу Мачей Савицький.

Савицький не повідомив точну причину за яким трибуни стадіону у польському Хожуві будуть порожніми. Однак футбольні експерти сходяться на думці, що виною всьому спалах коронавіруса. З цієї ж причини ігри чемпіонату Польщі зараз проводяться без глядачів.

Як раніше писав Vgorode, В Україні офіційно лабораторно підтверджений перший випадок інфікування коронавірусом Covid-19, який зареєстровано у Чернівцях. Інфекцію виявили у чоловіка, який приїхав з сім’єю на машині з Румунії, куди раніше прилетів з Італії.

Незабаром дружину інфікованого чоловіка також госпіталізували — це довелося зробити з-за протестів сусідів.

Пізніше, 5 березня, в інфекційне відділення лікарні Чернівців госпіталізували ще двох осіб, які подорожували по Італії.

Також з-за епідемії китайського коронавіруса в Україні проведуть протиепідеміологічні заходи, щоб не допустити масового скупчення людей. Так, в країні введуть заборону на проведення масових заходів.

З недавніх пір в українських школах і дитячих садках дітям почали вимірювати температуру тіла, а доступ батьків до навчальних закладів обмежили.

Крім того, у вівторок, 10 березня, на території всієї Італії ввели карантин. Він діє з 10 березня до 3 квітня.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде