Рубрики
События

Мало камер і патрульних: на ж/д вокзалі провели рейд із-за масових крадіжок

Вчора, 9 березня, на Центральному залізничному вокзалі в Києві пройшов рейд з-за кишенькових злодіїв, які регулярно обкрадають пасажирів. Вів трансляцію голова організації «Січ» Євген Карась .

За словами Карася, цигани люблять красти у вечірній і нічний час, оскільки в цей період приїжджають міжнародні рейси. Так що пасажири для них у цьому випадку стають «великим уловом».

[embedded content]


Що за рейд


Перевірку організували праворадикали разом з міністром інфраструктури Владислав Криклием і нардепом Романом Грищуком. Вони пройшлися по найбільш «гарячих» точок, перевірили роботу поліції і заходили в чергову частину.


Що дізналися


У черговій частині вокзалу розповіли, що заяви на ромів пишуть зазвичай один-два рази в день. Інші постраждалі, швидше за все, не йдуть у поліцію, так що реальне число назвати неможливо. Зараз 16 представників цієї етнічної групи отримали повідомлення про підозру. З них тільки двоє перебувають під вартою, інші і далі ходять по вокзалу.

Ще однією величезною перешкодою для роботи поліції є камери відеоспостереження. Точніше, їх відсутність. На вокзалі вже давно встановлено 230 камер, але працюють з них лише 105. При цьому відео вони знімають неякісне, так що знайти злочинця нього буде дуже складно.


До чого прийшли


Криклій заявив, що протягом десяти діб ситуація має покращитися. Тут встановлять нові сучасні камери спостереження, поставлять 12 пар патрулів поліції охорони, виділять особливо небезпечні зони (наприклад, з проблемним освітленням) і обговорять інші механізми відпрацювання для чергування.


Хто проводив рейд


Варто відзначити, що разом з міністром Криклием і нардепом Грищенко ходили радикали з організації «Січ» і «Муніципальна варта».

Серед них був Сергій Мазур, який також брав участь у погромі табору на Лисій горі, який стався в квітні 2018 року. Спочатку члени організації «Січ» висунули ромам ультиматум: за один день покинути гору і прибрати сліди свого перебування там. Ті відмовилися, і активісти «допомогли» їм покинути територію заповідника. Вони розгромили всі поселення, скинули всі їхні речі у купу і підпалили.

Мазура тоді так і не притягнули до відповідальності. Через обурення міжнародних організацій йому вручили підозру, але справа затихла.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Привітали: в центрі Києва з’явився символічний тополя для Кобзаря

Налетаешься: Turkish Airlines запустить новий рейс на турецький курорт

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде