Рубрики
Транспорт и инфраструктура

6 нових станцій і вокзал: які зміни чекають на міську електричку

Згідно з Генеральним планом, у київської електрички буде 6 додаткових станцій, а застарілі типи вагонів замінять на сучасні. Про це повідомили розробники Генплану.


Що ще заплановано


  • внутрішньоміський залізничний вузол буде звільнений від вантажних потоків та і використаний в якості швидкісного пасажирського транспорту в єдиній системі зі швидкісним трамваєм і метрополітеном;
  • частота руху поїздів у «години-пік» і протягом доби буде збільшена з 18-20 хвилин до 3-5 хвилин. Так, міська електричка стане другою за пасажиропотоком після метрополітену;
  • будівництво пасажирського вокзального комплексу на лівому березі на станції метро «Дарниця» — на етап 20 років;
  • київська електричка буде включена у внутригородскую мережа залізничних зв’язків з містами приміської зони: Вишгород, Ірпінь, Українка, Васильків, Бровари, Бориспіль.

Розробники додали, що запланований комплекс рішень посприяє поліпшенню комфорту перевезень пасажирів і ситуації з запізненнями міської електрички.

Раніше Vgorode розповідав, які зміни передбачає Генеральний план для Дарницького, Шевченківського, Подільського, Солом’янського та Печерського районів Києва.

Також, згідно з Генпланом, у найближчі двадцять років у місті з’являться нові зелені зони загального користування — парки, сквери та бульвари. Перелік запланованих об’єктів з адресами можна знайти тут і тут.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Покатаєшся: у Києві з’явився ще один сервіс прокату електросамокатів

Парад зелених: у Києві відзначать День святого Патріка

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде