Рубрики
События

Профілактика коронавіруса: кияни зможуть отримати лікарняний не виходячи з дому

Кияни, які побували в країнах, де зафіксовано коронавірус, зможуть оформити лікарняні листи без відвідування лікаря. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я. Дану процедуру Департамент доручив реалізовувати медичних установ первинної ланки.

— Забезпечити можливість оформлення лікарняних листів особам з симптомами ГРВІ, які повернулися з країн, де зареєстровані випадки COVID-19, без відвідування закладів охорони здоров’я. За умови тяжкого перебігу хвороби та постійного онлайн-моніторингу (телефонний, відеозв’язок) стану здоров’я лікарем, з яким підписана декларація про медичне обслуговування, — розповіли в Департаменті.


Що ще нового


Крім того, у Києві запроваджують додаткові заходи проти поширення короновирусной інфекції (COVID-19). З недавнього часу в Києві почала працювати гаряча лінія «Порада лікаря по телефону». На неї можна звернутися, якщо у вас з’явилися симптоми схожі на ознаки коронавіруса. Дзвонити: 15-83 зі стаціонарного (безкоштовно) і 044-235-01-01 — з мобільного (згідно з тарифами оператора).


Що говорить ВООЗ про коронавірус


З висновків міжнародних експертів ВООЗ по епідемії коронавіруса: найбільш поширені симптоми коронавіруса — лихоманка (87,9%) і сухий кашель (67,7%). Виділення мокротиння при кашлі (33,4%), задишка (18,6%), біль у горлі (13,9%), м’язовий біль (14,8%). Рідше людині може бути погано і буде спостерігатися блювання (5%), діарея (3,7%).

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Привітали: в центрі Києва з’явився символічний тополя для Кобзаря

Налетаешься: Turkish Airlines запустить новий рейс на турецький курорт

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде