Рубрики
События

270 тисяч гривень: патрулі по боротьбі з торговцями первоцвітів назвали суму збитку

У Києві створили патрулі по боротьбі з торгівлею первоцвітами, які спільно з поліцією проводять перевірку на ринках і торгових точках. Так, операція «Первоцвіт-2020» тривала з 2 по 7 березня, в ході якої вилучили близько 8000 рослин на понад 270 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції України.

Було вилучено близько 8 тисяч рослин, занесених в Червону книгу. Загальна сума збитків державі склала понад 270 тисяч гривень.

Особи порушників, які здійснювали незаконні продажу, встановили і склали дев’ять протоколів. Незабаром матеріали передадуть до суду.

Відомо, що за подібні порушення передбачено відповідальність за статтею 88-1 (Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В інспекції додали, що операція «Первоцвіт-2020» триває.

Раніше Vgorode розповідав, що такі квіти, як крокуси, тюльпани, проліски, горицвіт, первоцвіт, шафран відносяться до рідкісних видів і знаходяться під загрозою зникнення.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Затоплення машин у дворі на Солом’янці: стали відомі подробиці і причини

Виїжджай заздалегідь: де в Києві утворилися затори

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

Повідомляє Вгороде