Рубрики
Спорт

14-титул у кар’єрі: Еліна Світоліна виграла турнір в Монтерреї

Вчора, 8 березня, перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла у турнірі WTA International в мексиканській Монтерреї, обігравши у фіналі чешку Марію Боузкову — 7:5, 4:6, 6:4. Про це повідомляє видання «UA-футбол».


Як все пройшло


Перший розіграш в 11 хвилин показав, що поєдинок не буде легким. У результаті зустріч тривала понад 3 години. За рахунку 6:5 Світоліна обвідним ударом заробила сет-бол і з першої ж спроби його реалізувала.

У другому сеті, в якому суперниці впевнено брали свої подачі, все вирішив сьомий гейм, в якому Боузкова зробила брейк. Світоліна не зуміла повернути брейк і програла сет.

Вирішальний відрізок матчу Світоліна почала з програного гейми на своїй подачі. Еліна не стала панікувати, а видала серію з чотирьох геймів поспіль! При рахунку 5:3 українка не подала на титул, проте вже в наступному геймі зачепилася на прийомі і скористалася своїм першим же матч-болом.

 

 

Відзначимо, для Еліни Світоліної це 14-й титул WTA в кар’єрі і перший після її перемоги на Підсумковому чемпіонаті в сезоні-2018. У минулому році Світоліна провела лише один фінал в Турі (на WTA Finals програла Ешлі Барті).

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде