Рубрики
События

Як проходять марші на 8 березня в центрі Києва: фото і відео

Міжнародний жіночий день традиційно збирає в центрі Києва велику кількість активістів з різних таборів. Не став винятком і цей свято. У неділю, 8 березня, в центрі зібралися активістів з різних таборів.

Так учасниці та учасники жіночого маршу зібралися на Михайлівській площі. Їх головна вимога — ратифікація Стамбульської конвенції, яку Україна підписала ще в 2011 році.

Стамбульська конвенція передбачає криміналізацію насильства щодо жінок та домашнього насильства, захист жертв, можливості правоохоронних органів реагувати на різні форми насильства та інші заходи, покликані запобігти або покарати його.

Фото

Фото «Депо»

Фото

Фото «Депо»

Фото

Фото «Депо»

На противагу феминистически налаштованим киянкам на тій же Михайлівській площі «засвітилися» учасники організації «Срібло троянди» і поставили на локації «труну фемінізму».

Фото

Фото «Депо»

Фото

Фото «Депо»

Крім того, на цій же локації учасники консервативного молодіжного руху «Традиція і порядок» виступали проти абортів та проведення заходів феміністичного руху. Примітно, що більшість учасників акції виявилися молодими чоловіками.

Фото

Фото «Депо»

Фото

Фото «Депо»

[embedded content]

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Розбив дівчині ніс в маршрутці чоловіка взяли під варту: що йому загрожує

У центрі Києва чоловіки протестували проти абортів: хто вони

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде