Рубрики
События

Отримай відповідь: коли в метрополітені з’являться табло зворотного відліку часу

У київському метро встановлять табло зворотного відліку часу. Перші табло обіцяють встановити улітку 2020 року. Про це повідомила радник начальника Київського метрополітену Наталія Макогон.

Поки годинник на станціях київського метро показують, скільки часу минуло після того, як поїзд пішов.

— Проект зі встановлення табло зворотного відліку час знаходиться в активній роботі. Над цим питанням працюють наші технічні служби. Установка перше табло на станціях київського метрополітену заплановано на середину цього року. Перші табло, які показують час прибуття поїзда, з’являться на центральних станціях, – розповіла Макогон.

Зараз йде пошук можливостей для реалізації проекту в повному обсязі. Згідно з планом, табло встановлять на платформах з боку прибуття поїзда.

— Табло будуть працювати, як і в багатьох європейських містах. Зараз ми вивчаємо всі пропозиції, які надходили з приводу купівлі необхідного обладнання, щоб вибрати для нас найбільш економічно вигідний варіант. Поки що немає підписаних договорів – ми не можемо сказати точно, скільки коштуватиме цей проект, – додала Макогон.


Складності


За словами представників метрополітену, технічно здійснити цей проект буде непросто. Складність в тому, що встановлювати обладнання можна буде тільки в нічний час, коли метро закрито для пасажирів.

Ще одне важливе питання — отримання дозвільної документації, оскільки будь-які зміни на станціях вимагають узгодження з фахівцями.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Вхід — безкоштовний: столичний зоопарк зробив подарунок всім жінкам

Несподівано: Тілля Ліндеманна помітили в одному з ресторанів Києва

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде