Рубрики
События

«Давайте свої ідеї»: голова Шевченківського району відреагував на негатив з приводу пролісків

Голова Шевченківської РДА Олег Гаряга відреагував на негативну реакцію в соцмережах через встановлення декоративних пролісків на Майдані Незалежності. Про це він розповів своїй Facebook-сторінці.

За його словами, йому дуже важлива реакція киян і запропонував всім, у кого є креативні пропозиції, взяти участь у конкурсі на кращу ідею щодо оформлення клумб у Шевченківському районі. Переможці конкурсу отримають призи — телефон Apple iPhone. Всього розіграють 100 клумб.


Правила конкурсу


Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно свої контакти (телефон, прізвище та ім’я) на електронну пошту Yuliyabespalova20@gmail.com. Прийом заявок триває до 13 березня 2020 року.

До 25 березня — очікування результатів та затвердження проектів. До 1 травня — реалізація проектів, визначення журі та переможця.


Негативні коментарі


Майже відразу після встановлення фотозоны кияни в соціальних мережах почали висловлювати своє негативне думку з їх приводу.

Як раніше писав Vgorode, 4 березня в центрі Києва з’явився новий весняний арт-об’єкт у вигляді пролісків. Як пише «Сегодня», встановили квіти на місці колись популярної фотозоны у вигляді напису «I love Kyiv» на Майдані Незалежності.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Вхід — безкоштовний: столичний зоопарк зробив подарунок всім жінкам

Несподівано: Тілля Ліндеманна помітили в одному з ресторанів Києва

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде