Рубрики
Досуг и еда

5 способів зайняти дитини на вихідних

Vgorode поцікавився, які заходи відбудуться на вихідних у Києві та можуть бути цікаві дітям.

Події для дітей 7 — 8 березня:


Анімація «Вперед»


США, 2020

Ех, були ж колись часи. Магія, літаючі єдинороги, всякі інші міфічні істоти. Але еволюція і нові технології змусили відмовитися від магії, бо вона вже просто не потрібна. Зараз вдень і з вогнем не знайдеш когось, хто може чаклувати. Ось і два брата-ельфа Іен і Барле не застали ті прекрасні часи, хоч і чули про це. Їхній батько помер, але він залишив хлопцям справжній магічний посох. За допомогою цього артефакту вони можуть робити багато чого, треба тільки навчитися. І перше їхнє бажання — повернути тата до життя.

[embedded content]


Квест «Пригоди Шеллі в Бравл Старс»


Для дітей від 5 років квест за відомою екшн-грі Brawl Stars. Їх чекають логічні квестові завдання, пошук і збір алмазів та інших ресурсів і інші завдання. Всі гравці отримують призи.

Коли: 7 березня, 14:00

Де: Голосіївський парк імені М. Т. Рильського

Адреса: вул. Генерала Родимцева

Скільки коштує: 300 гривень


Майстер-клас Ліплення з глини для дітей»


Це неперевершений спосіб розвитку дрібної моторики у дітей. Глина має терапевтичний ефект. Вона заспокоює, захоплює і розвиває креативність. На майстер-класі з ліплення з глини діти вчаться створювати об’ємні скульптурки, активно розвивають уяву і навчаються концентрувати увагу.

Коли: 7-8 березня, 10:00

Де: Арт-студія «Ліхтарик»

Адреса: вул. Бастіонна, 5а

Скільки коштує 200 гривень


Вистава «Азбука хороших манер»


Хіба комусь цікаво вивчати нудні правила гарної поведінки? Нашими героями Дещицю і Оле, це точно цікаво! Вони частенько ображають не тільки один одного, а й свого чемного кота Мурчика. Проте одного разу їм надходить незвичайне запрошення, яке круто змінює їх невгамовне життя. Тепер коту Мурчику доведеться перетворити своїх друзів з простих розбійників на справжніх леді та джентльмени!

Коли: 7 березня, 10:30

Де: Новий український театр

Адреса: вул. Михайлівська, 24 ж

Скільки коштує: 150 гривень


Шоу «Кокомонг. Телепорт360»


Кокомонг дуже любить читати книги з астрономії. Мріючи про те, щоб побувати в космосі, він несподівано бачить падаючий космоліт інопланетянина Галлея. Сьогодні мрія Кокомонга почне збуватися.

Галлей прилетів на Землю з далекої Титану, рятуючи зоряну перлину від злого Короля Вірусу. Кокомонг з друзями вирішують допомогти Галлею звільнити його батьків і знайти інші зоряні перлини. Разом вони вирушають у небезпечну космічну подорож до Титану — будинку Галлея. Отже, влаштовуйтеся зручніше в космоліт Кокомонга … злітаємо !!!

Коли: 7-8 березня, 12:00

Де: ВДНГ

Адреса: пр-т Академіка Глушкова, 1

Скільки коштує: 80 гривень

Повідомляє Вгороде