Рубрики
События

Терміново на КТ: у Києві шукають клініку для єгипетської мумії

У Києві шукають клініку для незвичного пацієнта — стародавньої єгипетської мумії. Як розповів киянин Антон Витязь, який вирішив допомогти фахівцям з пошуками, останки зберігалися у фонді Києво-Печерської лаври близько століття. Вперше світу їх показали в 2017 році, а зараз вирішили зайнятися дослідженням. Саме для цього і необхідно домовитися з медперсоналом клініки, в якій є апарат комп’ютерної томографії. Багато хто не ризикують зв’язуватися з «мертвим пацієнтом» із-за різних причин, тому клініки відмовляють у цьому. Археологи сподіваються тільки на допомогу сміливців.

Фото: Антон Витязь

Фото: Антон Витязь

Мумія зберігається в Києві з 1904 року. В цей час тут відкрили Київський художньо-промисловий і науковий музей імені Государя Імператора Миколи Олександровича. Сьогодні він відомий нам як Національний художній музей України.

Відомий меценат Богдан Ханенко вирішив зробити подарунок і купив в Каїрському музеї 130 предметів часів Стародавнього Єгипту. Пізніше колекцію художнього музею націоналізували і в 1926 році її віддали в Лавру.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Вхід — безкоштовний: столичний зоопарк зробив подарунок всім жінкам

Несподівано: Тілля Ліндеманна помітили в одному з ресторанів Києва

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде