Рубрики
События

Більше кисню: у різних районах столиці з’являться нові сквери і парки

У Києві з’являться нові зелені території. Зокрема, комісія Київради підтримала рішення про створення трьох скверів, ландшафтного заказника та пам’ятки природи. Про це повідомив депутат Київради Валентин Яловий.

За його словами, члени комісії підтримали звернення від мешканців Печерського району. Кияни вже майже 10 років борються за надання статусу скверу ділянці в центрі міста по вулиці Городецького — навпроти будинків №4-6 (площа — 0,52 гектара) і тепер їх мрія про зеленій зоні збудеться.


Де ще з’являться парки та сквери


— Статус скверу отримала територія розміром 0,37 гектара на вулиці Любомирської, в мікрорайоні «Чапаєвка». Місцеві жителі хочуть зелений ділянку, оскільки їх дітям ніде гратися.

— Статус пам’ятника природи отримає «Зелений гай» — територія розміром 2,8 гектара у Святошинському районі. Тут ростуть сосни, яким по 80-100 років, і дуби у віці 80-90 років.

— Повторно підтримали проект рішення про надання статусу скверу ділянці між вулицею Деміївської і провулком Деміївська. Розмір території — 0,16 га. Зелений куточок у цьому місці потрібен, щоб знизити забруднення повітря на Деміївській площі. Жителі Голосіївського району майже 2 роки боролися за цю зелену зону.

— Оновлять територію 322 гектара ландшафтним заказником «Деснянські луки». Це частина заплави Дніпра на лівому березі, де збереглися червонокнижні рослини, комахи і птахи, наприклад, найбільший в Україні орел — орлан білохвостий.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Вхід — безкоштовний: столичний зоопарк зробив подарунок всім жінкам

Виїжджай заздалегідь: де в Києві утворилися численні затори

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде