Рубрики
События

Пора додому: для евакуйованих з Уханя закінчився термін обсервації

Сьогодні, 5 березня, у Нових Санжарах завершився термін обсервації для українців і іноземців, яких евакуювали 20 лютого з китайського міста Ухань. Про це повідомляє hromadske.

Карантин завершився в 12:00. «Пацієнтів» зустрів Володимир Зеленський. Одному з них президент вручив подарунок — годинник до дня народження, який чоловік відзначає сьогодні. А дітям вручили м’які іграшки. Зеленський подякував медиків та працівників охорони за відмінну роботу.

Крім цього, він попросив евакуйованих громадян побути трохи вдома.

[embedded content]

Як раніше писав Vgorode, літак з Китаю, на якому перебували громадяни України та іноземці, спочатку прибув у Харків.

Всіх пасажирів повезли в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Місцевим жителям ця новина не сподобалася, тому вони заблокували дорогу для «зустрічі» автобусів з евакуйованими. На місце прибула поліція, бійці Нацгвардії і навіть кілька одиниць бронетехніки.

Опубліковані перші фото з борту літака PQ 7302, який привіз евакуйованих українців з Уханя сьогодні вранці, 20 лютого.

Крім того, в МВС повідомили, в яких умовах будуть перебувати українці. Кімнати санаторію Нацгвардії у Нових Санжарах показали зсередини. У МВС підкреслили, що евакуйовані будуть у повній безпеці.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде